Kto je MITAN?

Spoločnosť Mitan patrí medzi najstaršie realitné kancelárie v Bratislave. Bola založená v roku 1989 a od začiatku sa venovala nielen predaju a prenájmu nehnuteľností, ale aj servisu pre developerov.


Po revolúcii sa stal Mitan aj aktívnym developerom. Zastrešil viacero bytových stavieb v Bratislave, výrobno-obchodné centrum vo Vajnoroch, sídliská rodinných domov v okolí hlavného mesta a aj administratívne budovy na Dunajskej a Panónskej ulici.


Spoločnosť Mitan bola i pri vzniku projektu CENTRO na Čiernej vode (www.centro.sk) a dvoch veľkých projektov na Triblavine pri diaľnici D1. Je príjemné prejsť sa po obytných alebo komerčných komplexoch, ktoré boli kedysi len v našich plánoch.

Kto je MITAN?

Čo zabezpečujeme?

predaj

Predaj

kupa

Kúpa

prenajom

Prenájom

financovanie

Financovanie

posudky

Posudky

poistenie

Poistenie

Ako pracujeme?

Predaj a prenájom nehnuteľností uskutočňujeme na základe sprostredkovateľskej zmluvy, certifikovanej Združením realitných kancelárií Slovenska.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Sprostredkovateľská zmluva stanovuje nielen férové podmienky predaja a prenájmu, ale dohodu o províznych podmienkach našej realitnej kancelárie. Táto zmluva vás zaväzuje zaplatiť províziu našej kancelárii len v prípade, ak skutočne dôjde k predaju alebo prenájmu nehnuteľnosti klientovi, ktorého sme našli my.

Ing. Michal Ružek

Ing. Michal Ružek

konateľ a realitný maklér (Bratislava a okolie)


Väčšinou človek aspoň raz v živote kupuje alebo predáva nehnuteľnosť a práve vtedy potrebuje odbornú pomoc a etický prístup realitného makléra. Pre Michala Ružeka je poskytovanie týchto služieb životným poslaním, rovnako ako...

Čítať ďalej

Maklér má 8 ponúk

Helena Chalúpková

Helena Chalúpková

Realitná maklérka (Bratislava a okolie)


Maklér má 0 ponúk

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Vyše 30-ročné skúsenosti zaručujú, že spoločnosť MITAN je serióznou realitnou kanceláriou, ktorá dokáže bezpečne zastrešiť predaj, kúpu či prenájom akéhokoľvek druhu nehnuteľnosti a zabezpečiť všetky potrebné úkony s tým spojené.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.